HİZMETLERİMİZ

KEYCODE YAZILIM

WEB UYGULAMALARI

İşinize ve ihtiyacınıza uygun, iş yükünüzü hafifletip verimliliğinizi arttırabileceğiniz takip, muhasebe, satış, stok kontrol, veri depolama, otomasyon sistemleri ve sektörünüze özel işletme modülleri gibi bir çok sistemle sizi ve firmanızı ileriye götürcek uygulamalar yapıyoruz.

KEYCODE YAZILIM

E-TİCARET VE WEB SİTELERİ

Kurumsal kimliğinizi geliştirmek ve networkünüzü genişletmek için özel tasarım ve araçlarla hazırladığımız Web siteleriniz, E-ticaret siteleriniz ile sizde sektörünüzde öncü hale gelebilirsiniz.

KEYCODE YAZILIM

SEO ÇALIŞMALARI

Güncel SEO araçlarımızla web sitelerinizi Google, Yandex, Bing gibi arama motorlarına optimize hale getirerek sektörünüze özel keywordlerde bu platformların indexlerinde ilk sıralarda listelenmenizi yardımcı oluruz.

KEYCODE YAZILIM

SİBER GÜVENLİK

Alanında uzman ekibimizle sistemlerinizi dokunulmaz hale getirir, verileriniz güvenle depolanır, şifreleme sistemlerimizle dışardan gelebilecek herhangi bir saldırıyı önleyebilir, iş güvenliğinizi ve kurumsal yapınızı koruyabiliriz.

KEYCODE YAZILIM

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Tüm sosyal medya platformlarında sizleri profesyonelce temsil eder, firmanızın ve sizin daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar ve haftalık düzenli postlarla erişimlerinizi maksimuma çıkarabiliriz.

KEYCODE YAZILIM

MOBİL VE MASAÜSTÜ UYGULAMALARI

Her ihtiyacınıza en uygun şekilde hazırladığımız hem masaüstü hem de Android ve İOS uygulamaları sayesinde iş verimliliğinizi arttırıp kurumsallığınıza değer katabilirsiniz.

KEYCODE YAZILIM

ADWORDS YÖNETİCİLİĞİ

Çağımızın en önemli reklam kanalı olan Google Adword ile sektörünüze özel reklamlarla paranızı ve zamanınızı verimli kullanabilir nokta atışı müşteri profilinize erişim sağlayabilirsiniz.

TAKIM

EKİBİMİZ

Emre ARSLAN

Siber Güvenlik Uzmanı

Yunus Kelebek

Strateji Geliştirme Uzmanı

Hasan Kürşad KORKMAZ

Yazılım Uzmanı

Mustafa Uçan

.NET Yazılım Geliştiricisi

Furkan Sağlam

Mobil Uygulama Uzmanı

Tarkan Yıldız

Sosyal Medya Yöneticisi